Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ford yeni Ranger Raptor'la dalga geçiyor Kamil Kaluski 7 Şubat 2018 Haberler! 8 Yorum
#1
Video 
Ford yeni Ranger Raptor'la dalga geçiyor

[Resim: 2019-ford-ranger-raptor.jpg?resize=720%2C453]
Ford Ranger kısa bir süre önce Detroit otomobil fuarında tanıtıldı , ancak Ford zaten ve haklı bir şekilde Raptor versiyonuna sahip. Bizi kastediyorum, çünkü hemen hemen 2 litrelik dizel motorlu Raptor'un Kuzey Amerika pazarı için olmadığını söylüyorlar. Whut !?
Torçlarını ve çatal uçlarını bir saniyeliğine indir. Ford ilk önce bizi ev piyasasına göstermeden önce Ranger'ı dünyanın geri kalanına gösterdi. Ve bu strateji mantıklıdır, çünkü bir ürünü neden en büyük pazarında sunmalısınız?
Bekleyin. Hayır, mantıklı değil. Mantıklı olan pazarlamadır. Bizi biraz teaser edecekler, biraz aldatıcı olacaklar ve tüm o şerefsiz bir otomobil fuarında sergileyecekler.

[Resim: 2019-ford-ranger-raptor-diesel.jpg?resize=720%2C453]
Bu Raptor, Asya pazarlarında 210 beygir gücü ve 369 lb-ft tork üreten 2 litrelik turbo dizel motor elde etti. Biz alacak Ge iesel? Şu anda bilmiyoruz ama sonra Ford bir dizel V6'yı F150'ye düşürüyor, kim bilir. Weirder şeyleri, bir hibrid plug-in Jeep Wrangler gibi oldu.
Kuzey Amerika tanıtımı sırasında, tek motorlu güç, 10 vitesli otomatik şanzımana sahip 2.3 litre EcoBoost'du. Bütün Raptors'lar, yaya muadillerinden daha güçlü motorlara sahiplerdi, bu yüzden de bu olmalıydı. Diğer tüm Raptors'larda olduğu gibi, Fox Racing Shox'un her tarafında şoklar olacak, ön kısımda daha uzun ama daha yumuşak off-road yayları ve arkadaki Watts bağlantısı olan yaprak yayları (edit). BFGoodrich All-Terrain KO2 lastikleri Raptors seçeneğine benziyor ve bu hiç farklı olmayacak. 
Ranger Raptoru gerçekten iyi görünüyor ama biraz sert rekabet var. Chevy Colorado ZR2 var ve Toyota yaklaşan Chicago Auto Show'da Tacoma TRD Pro'nun daha sert bir çekirdek versiyonunu sergilediği söyleniyor. Nissan Frontier artık denemiyor. Seçimler yapmak güzel.
[Resim: 2019-ford-ranger-raptor-diesel-rear.jpg?...=720%2C405]
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi